Jump to content

www.Game-State.com           www.Game-State.com            www.Game-State.com            Clan Oficial Cyber-Gaming Romania

Welcome to Forum - Cyber-Gaming
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

[Cerere] Leader stokes.

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

xenyazz

xenyazz

Nou Venit

•   Group:
    👦Membru👦
  •   Member Number:
    534

@Mention

Nick : stokes.

Varsta Reala : 14

Level : 10, 18/30 RP la momentul actual

Ore jucate : 16.707

Link de la profilu de pe panel: http://cyber-gaming..../profile/stokes.

Factiunea dorita : Los Santos Taxi Company

De ce vreti sa fiti Lider la aceasta Factiune ? : Vreau sa fiu lider pentru ca imi place factiunea extrem de mult, si vreau ca multi jucatori sa aibe ocazia sa observe cum factiunea Taxi este geniala, plus ca vreau sa duc factiunea in top.

Ce aveti de gand sa faceti cu aceasta Factiune ? : Sa o urc in minim top 3 factiuni pe server, si sa arat fiecarui jucator nou cat de frumoasa e meseria de taximetrist.

Ati mai fost vreodata Lider ? : Pe acest server nu.

La ce factiuni ati mai fost lider ? : LSPD, NG, TTC, Los Aztecas, Ballas, si FBI

Ati mai fost vreodata lider la factiunea asta ? : Da

Sunteti de acord sa stati minim 2 saptamani in aceasta factiune? : Cu siguranta.

O scurta descriere in minim 2 randuri a caracterului vostru : Pentru cine ma stie de pe server, sunt un tip care in general evita certurile, si se concentreza pe fapte si dovezi. Nu sunt usor dus cu zaharelul, de obicei sunt glumet, dar majoritar serios, imi place fotbal-ul si handbal-ul, dar in general imi place sa-mi petrec timpul pe PC sau PS4, iubesc factiunea Taxi, si sunt un bun lucrator in echipa. Multumesc pentru timpul acordat.

Ksenyz

Ksenyz

Moderator FORUM & SERVER

•   Group:
    💠Admin Samp💠
  •   Member Number:
    245

@Mention

De la mine ai un :pro: deoarece cred ca te vei descurca si ca vei aduce factiunea asta Undeva .Bafta!

giphy.gif

JeSuisLejeru

JeSuisLejeru

Fondator Cyber-Gaming

•   Group:
    🔥Fondator🔥
  •   Member Number:
    3

@Mention
    :respins:
    Minimul de varsta este de 17 ani, daca nu ai ACEASTA varsta trebuie sa ai minim 100 ore jucate.
    Revin Cu o cerere când faci acest nr. de ore.
    :lock:

ULTIMA.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users