Jump to content

www.Game-State.com           Clan Oficial Cyber-Gaming Romania

Welcome to Forum - Cyber-Gaming
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

[Cerere leader]Taxi Cab->GabiVlg

- - - - -

• Please log in to reply
5 replies to this topic

GabiVlgV2

GabiVlgV2

ADMIN RPG.CYBER-GAMING.RO

•   Group:
    💠Admin Samp💠
  •   Member Number:
    362

@Mention

Nick : Nick-ul meu pe server este GabiVlg.

Varsta Reala : Vârstă mea reala în acest moment este de 15-16 ani.

Level : În acest moment dețin peste 73 de nivele

Ore jucate :Am peste 345 de ore pe server-ul Cyber-Gaming România.

Link de la profilu de pe panel:Desigur->http://cyber-gaming.ro/panel/profile/GabiVlg.

Factiunea dorita : Factiunea dorita ca și lider pe server, este Los Santos Taxi!

De ce vreti sa fiti Lider la aceasta Factiune ? : În primul rand doresc sa întru lider la aceasta deoarece are un lider inactiv, și doresc sa ii preiau locul, și în al doilea rand doresc sa îmi fac un target, de a aduce facțiunea la 15/15, cu membri activi pe server la ședințe, dar și în rolul de taximetrist.

Ce aveti de gand sa faceti cu aceasta Factiune ? :În primul rand de a-mi creea o facțiune pașnică de persoane active și demne pentru aceasta factiune, în al doilea rand sa își facă datoria, sa fie prezenți pe server respectiv ședințe, și sa respecte regulament-ul factiunii și al server-ului Cyber Gaming România!

Ati mai fost vreodata Lider ? : Da, în trecut am mai fost lider!

La ce factiuni ati mai fost lider ? : În trecut am mai făcut parte ca și lider în: Hitman Agency, Grove Street de 2 ori, Los Santos Vagos și News Reporters!

Ati mai fost vreodata lider la factiunea asta ? : Nu, nu am mai fost lider la aceasta, dar îmi doresc sa fiu!

Sunteti de acord sa stati minim 2 saptamani in aceasta factiune? :Sunt de acord cu acest lucru!

O scurta descriere in minim 2 randuri a caracterului vostru : Sunt un băiat simplu, de 15 ani, sunt pe clasa a 8-a spre a 9-a, sunt o fire calma, ambițioasă, și când e vorba de munca las tot pentru a-mi atinge scop-ul dorit, fac parte într-un ansamblu de dansuri populare, înjur de 8 ani, dar mai fac parte și la cursuri de vioara, cam de vreo 5 ani, în final doresc sa menționez ca de aici am invatat ce înseamnă munca în echipa, respectul, dar și ca de atunci viata mea a luat o întorsătură spre bine.

Mulțumesc foarte mult pentru un ochi aruncat pe aplicație!!
    P.S.->Am făcut aceasta aplicație deoarece lider-ul nu a mai întrat de 7 zile!

https://imgur.com/9tlyY8v

FLO

FLO

ADMIN RPG.CYBER-GAMING.RO

•   Group:
    💠Admin Samp💠
  •   Member Number:
    280

@Mention
    O aplicatie super buna , si ai facut la timp cerere deoarece lider.ul nu a mai intrat dr 7 zile. Sper ca , cu această factiune sa stai si tu macar,30de zile si sa faci ceva din aceasta. PRO pentru încurajare.

Loess

Loess

Membru

•   Group:
    👦Membru👦
  •   Member Number:
    220

@Mention

PRO 

Irinel.

Irinel.

Nou Venit

•   Group:
    👦Membru👦
  •   Member Number:
    410

@Mention

:pro:Speram ca o sa stai in aceasta factiune macar 30 de zile, esti un baiat de treaba si cred ca te vei descurca bine.

IonuT12

IonuT12

Veteran

•   Group:
    👦Membru👦
  •   Member Number:
    241

@Mention

:pro:Speram ca o sa stai in aceasta factiune macar 30 de zile, esti un baiat de treaba si cred ca te vei descurca bine.

Edit

Edit

Helper RPG.CYBER-GAMING.RO

•   Group:
    💠Helper Samp💠
  •   Member Number:
    109

@Mention

:pro: Ai un pro din partea mea ,

esti un om cu ce i 7 ani de acasa :*

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users