Jump to content

www.Game-State.com           www.Game-State.com Clan Oficial Cyber-Gaming Romania

Welcome to Forum - Cyber-Gaming
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Ma numesc Bogdan,si vreau sa devin lider la News Reporters

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

Cioricarul

Cioricarul

Nou Venit

•   Group:
    👦Membru👦
  •   Member Number:
    432

@Mention

Varsta Reala : Am 17 si ma numesc Birau Bogdan.

Level : Detin nivelul cu numarul 15.

Ore jucate :Detin numarul de ore jucate acesta find 100+.

Link de la profilu de pe panel:Acesta este panelul catre contul meu.http://cyber-gaming....file/Cioricarul

Factiunea dorita : New Reporter

De ce vreti sa fiti Lider la aceasta Factiune ? : Vreau sa fiu liderul acestei factiuni deoarece vreau sa o aduc unde merita sa fie adica in topul factiunilor.

Ce aveti de gand sa faceti cu aceasta Factiune ? : Sa o aduc in topul factiunilor dorite de playieri in care sa intre.

Ati mai fost vreodata Lider ? : Da am mai fost lider pe alte servere.

La ce factiuni ati mai fost lider ? :Pe acest server nu am mai fost lider dar pe alt server am fost lider:FBI,LVPD si New Reporter.

Ati mai fost vreodata lider la factiunea asta ? : Da pe alt server.

Sunteti de acord sa stati minim 2 saptamani in aceasta factiune? :Da sunt.

O scurta descriere in minim 2 randuri a caracterului vostru : Ma numesc Bogdan, am varsta de 13 ani si locuiesc in TG.Carbunesti, oras frumos, mare si plin de fete frumoase. Sunt un baiat simplu, prietenos, calm si serios. Dupa ce o sa termin scoala generala o sa vreau sa dau la liceul militar din Craiova acesta este obiectivul meu pe planu cu scoala. Sunt o fire serioasa, nu sunt genul de om rasfatat, obisnuit cu glumele de prost gust, mereu imi pastrez seriozitatea, uneori facand exceptii pentru glumele facute cu bun simt. Nu imi place sa intru in probleme sau sa ma cert. Stiu ce este respectul , respect si pe cei care nu ma respecta. Imi place sa ma distrez cu prietenii, ma descurc bine la scoala, iar in timpul liber imi place sa ma joc un joc multiplayer, ori sa ies pe afara, la un fotbal... Nu sunt genul de om cu mai multe fete, urasc oamenii mincinosi, fapt pentru care tot timpul incerc sa spun adevarul, dar sa-l si aflu de la persoanele din jur. Ma feresc mereu de probleme si evit conflictele de orice gen, obisnuiesc sa ma retrag atunci cand este cazul. Sunt o persoana agreabila, imi place sa-mi formez un grup de prieteni oriunde ma aflu, alegand cu grija fiecare persoana din anturajul meu nefacand diferente intre cei din jur. Imi place sa duc treburile pana la bun sfarsit, sa nu las lucrul neterminat. O alta placere a mea este muzica orice tip deoarece ma relaxeaza. Nu imi place sa fiu marginalizat, de aceea nici eu nu o fac, incerc tot timpul sa-mi aloc timp pentru fiecare persoana din viata mea, din grupul meu de prieteni sau din echipa din care fac parte, acest fapt se datoreaza si spiritului mare de echipa, iubesc sa fac parte dintr-un grup sau o echipa, implicandu-ma cat se poate de mult si incercand sa ajut cu tot ceea ce se poate. Nu imi place omul laudaros, ma feresc de genul de oameni si ma feresc sa dau prea multe detalii intime, personale. Imi place sa-mi fac noi prieteni si sa invat din greseli. Ma enervez prea greu, am simtul umorului, dar niciodata nu intrec masura cu gluma, gulmesc cu cine imi permite. Ma integrez foarte repede in colectiv, stiu cum sa ma comport astfel incat sa fiu pe placul tuturor. Hobby-ul meu in ultimul timp a fost Sa:Mp-ul. Nu mai joc alte jocuri deoarece nu imi permite timpul, si vreau sa fac o treaba buna pe SA:MP. Inainte mai jucam CS sau alte jocuri, in general jocuri multiplayer pe care le pot juca impreuna cu prietenii mei. Sunt o persoana de incredere si sunt mereu dispus sa invat lucruri noi. Nu imi plac minciunile, mincinosii sau pacalicii. Imi place sa vorbesc cu oricine, indiferent cine este.

FLO

FLO

Operator Administrativ <3 Bby

•   Group:
    💪Moderator Global💪
  •   Member Number:
    280

@Mention

Cea mai buna aplicatie de LEADER vazuta de mine ! Este foarte bine scrisa , si foarte mult. De la mine ai un  :pro: .  

-- FLO LEADER PARAMEDIC & FIREMAN    &    ADMIN 2 CYB

yzwpG2g.png QARL579.gif

Ksenyz

Ksenyz

Moderator FORUM & SERVER

•   Group:
    💠Admin Samp💠
  •   Member Number:
    245

@Mention

De la mine ai un  :pro: deoarece ai facut o aplicatie foarte bune,si prin descrierea ta m-ai facut sa te cunosc si sa imi dau seama ca iti doresti aceasta functie.Succes de la mine ai un PRO.Angry%20Face%20With%20Horns.png 

giphy.gif

ionuTLegends

ionuTLegends

Admin Samp

•   Group:
    💠Admin Samp💠
  •   Member Number:
    19

@Mention

:ACCPTTESTE:  :lock:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users